Õpilastega vestlemine

E – sigarettide negatiivne mõju noorukite tervisele (8.b ja 8.t klassid, 03.04.2023, medõde Jelena Lebedeva). Õpilastele  räägiti, et  e-sigaret  on  tubakaga  sarnaselt  kasutatav  tervist  kahjustav  toode.   Sarnaselt  tavalise  sigaretiga sisaldab  e-sigaret  tervisele ohtlikke  aineid  ja selle  tarvitamine  võib  samuti  erinevaid  haigusi  põhjustada.

Aprilli peetakse Eestis südamekuuks. Südamekuu eesmärk on juhtida inimeste tähelepanu südametervisele ja terviseprobleemide ennetamisele liikumise abil. Kooli medõde Jelena Lebedeva rääkis õpilastele südame kui ühe olulisema organi tähtsusest inimese elu tagamisel. Õpilased said teavet südame, arterite, aordi, veenide ja kapillaaride ehituse ja töötsüklite kohta.