Tulevase õpilasele

Tere tulemast tulevane õpilane!

Mahtra põhikool ootab sind avasüli ja põnevusega. Oleme pühendunud looma sulle inspireeriva ja toetava õpikeskkonna, kus saad avastada, õppida ning arendada oma potentsiaali.

Meie koolis pakutakse mitmekesist õppekava, mis hõlmab erinevaid ainevaldkondi, loovust, tehnoloogiat ning praktilisi tegevusi. Saad avastada keeli, matemaatikat, loodusteadusi, kunsti, kehalist kasvatust ja palju muud. Lisaks saame pakkuda sulle võimalusi osaleda põnevates projektides, väljasõitudel ning koostööd teiste koolide ja organisatsioonidega.

Meie õpetajad on siin, et toetada sind sinu õpiteekonnal. Nad on kogenud ja kirglikud õpetajad, kes tahavad jagada teadmisi ja aidata sul saavutada oma eesmärke. Saad õppida koos teiste motiveeritud ja sõbralike õpilastega ning luua uusi sõprussuhteid.

Mahtra põhikooli väärtused, nagu hoolivus, sallivus, ausus ja julgus, on meie igapäevaelu alustalad. Me julgustame sind olema sina ise, avatud uutele ideedele ja valmis võtma vastu väljakutseid. Meie eesmärk on aidata sul arendada nii akadeemilisi teadmisi kui ka elulisi oskusi, et saaksid saavutada edu mitte ainult koolis, vaid ka tulevikus.

Mahtra põhikool on koht, kus sulle avanevad uued võimalused ja kus saad oma unistusi ellu viia. Oleme pühendunud sinu arengule ja toetame sind igal sammul. Ootame sind meie kooliperega liituma ja looma koos meiega põnevaid mälestusi ja edulugusid.

Tere tulemast Mahtra põhikooli!