Suur-Sõjamäe tänaval erakorraline olukord

Lugupeetud vanemad!

Pöördume teie poole olulise teabega. Eile toimus Suur-Sõjamäe tänaval erakorraline olukord – jäätmete vastuvõtu punkt põles.

Arvestades juhtunut, kutsume igat vanemat iseseisvalt otsustama, kas nende laps külastab täna, kolmapäeval, 24. mail, kooli. Mõistame täielikult, et teie laste turvalisus ja heaolu on esmatähtsad. Kui teil tekib mure või kahtlusi, soovitame otsuse langetada, lähtudes teie piirkonna konkreetsest olukorrast.

Meie haldus- ja pedagoogiline personal võtab kõik vajalikud meetmed, et tagada turvaline ja hooliv õpikeskkond.

Kui otsustate, et teie laps puudub täna koolist, palume teil sellest teatada klassijuhatajale.

Kutsume teid olema tähelepanelikud ja järgima kõiki kohalike ametiasutuste ja ekspertide poolt antud ohutussoovitusi. Meie õpilaste ja nende perede tervis ja heaolu on meie peamine prioriteet.

Täname teid mõistmise, koostöö ja suhtlemise eest.